خانه هوشمند کوباکو در بیست و یکمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران

خانه هوشمند کوباکو به عنوان شرکت دانش بنیان در بخش هوشمندسازی ساختمان با کاملترین سبد محصولات از انواع کلید های لمسی هوشمند تک پل ،دوپل، سه پل ، چهارپل و هشت پل هوشمند ، کلید های چند کاره ، ترموستات های هوشمند تحت شبکه ، انواع ماژول های هوشمند تابلویی و تاچ پنل ها جهت کنترل روشنایی ، سرمایش و گرمایش ، سیستم امنیتی و ضد سرقت ،سیستم صوتی هوشمند،پرده و سایه بان هوشمند،آبیاری هوشمند،تنظیم رنگ و روشنایی هوشمند، کنترل تردد و تاچ پنل و آیفون هوشمند به همراه اپیلیکیشن موبایل و ریموت کنترل در بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی نمایشگاه صنعت ساختمان تهران در غرفه اختصاصی خود حضور یافت و از تازه ترین محصولات و دستاورد های خود رونمایی کرد.
خانه هوشمند کوباکو در بیست و یکمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران

شرکت دانش بنیان خانه هوشمند کوباکو به مانند سالهای گذشته به صورت پیاپی با کامل ترین سبد محصولات خانه هوشمند در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران که از تاریخ 22 تا 25 شهریور سال 1400 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، در غرفه ای اختصاصی در سالن میلاد حضور یافت.

محصولات مجموعه هوشمند سازی کوباکو

محصولات تولیدی خانه هوشمند کوباکو که در این رویداد مهم نمایشگاه صنعت ساختمان برای عموم به نمایش گذاشته شد مورد استقبال بازدیدکنندگان گرامی اعم از سازندگان ساختمان، انبوه سازان، معماران و طراحان داخلی و … قرار گرفت.

بخشی از محصولات تولیدی خانه هوشمند کوباکو می باشد که در غرفه خانه هوشمند کوباکو در نمایشگاه ساختمان تهران به نمایش گذاشته شد.

 

حضور انبوه سازان در غرفه خانه هوشمند کوباکو

ارائه ی سرویس های مختلف محصولات و خدمات، منطبق با استاندارد بین المللیKNX

سیستم های زیرساختی و نهایی طراحی شده در مجموعه ی خانه هوشمند کوباکو از لحاظ  طراحی و بستر اتصالات و سیم کشی، منطبق بر استاندارد بین المللی (اروپایی) KNX است.

این موضوع امکان استفاده از قطعات یا تجهیزات اروپایی را در بخش های مختلف سیستم یا مدار ( بنا بر خواسته مشتری/کاربر) ایجاد می کند.

حضور سازندگان، انبوه سازان برتر و مسوولین درغرفه خانه هوشمند کوباکو در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران

از شرکت دانش بنیان کنترل بهین آفاق با برند تجاری کوباکو هیئت های تجاری و سازندگان و انبوه سازان و پیمانکاران مطرح و مسوولین بازدید به عمل آوردند.

که از آنها می توان به حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان تهران،دکتر محبت خواه

مهندس ایرج رهبر ریاست انبوه سازان استان تهران

مهندس سعادت نژاد ریاست انجمن سازندگان مسکن و ساختمان

دکتر رضایی کوچی ریاست کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی

 

مهندس یوسفی ریاست انجمن تعاونی پیمانکاران

اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان و اعضای هیات مدیره اتحادیه مشاوران املاک تهران و دکتر باقرپور،ریاست انجمن تعاونی عمران شهر تهران و جمعی دیگر از سازندگان و معماران مطرح بازدید اختصاصی داشتند.

انبوه سازان در غرفه خانه هوشمند کوباکو

خانه هوشمند کوباکو به عنوان شرکت دانش بنیان در بخش هوشمند سازی ساختمان با کاملترین سبد محصولات از جمله انواع کلید و پریزهای تک پل ،دوپل،سه پل و چهارپل و هشت پل هوشمند در بخش های:

به همراه اپلیکیشن موبایل و ریموت کنترل خانه هوشمند کوباکو حضور یافت.

شایان ذکر است خانه هوشمند کوباکو تمامی نیاز های هوشمند سازی ساختمان را به بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در ایران با برند کوباکو تولید می کند.

خانه هوشمند کوباکو تمامی محصولات هوشمند سازی را به مدت 2 سال ضمانت بی قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش به تمامی پروژه های هوشمند شده و مشتریان خانه هوشمند کوباکو گارانتی می نماید.

حضور مشتریان قدیمی کوباکو درغرفه خانه هوشمند کوباکو

حضور با لبخند رضایت کارفرمایان و بزرگواران که در طی این سال ها با اعتمادشان همواره پشتوانه کوباکو بوده اند مسوولیت خدمت رسانی را در تیم کوباکو بیش از پیش زنده میکند.

نمایندگان خانه هوشمند کوباکو در نمایشگاه ساختمان تهران

از دیگر رویداد های جالب توجه در غرفه کوباکو دیدار با همکاران و نمایندگان محترم از شهر های مختلف کشور بود.

ضمن دیدار با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره کوباکو با ارائه نقطه نظرات خود و گپ و گفت در جهت پشبرد اهداف و خدمت رسانی هر چه بهتر خانواده بزرگ کوباکو به جامعه مشتریان صنعت ساختمان پرداختند.

از یکایک بزرگواران که با حضور در غرفه خانه هوشمند کوباکو در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران، موجبات دلگرمی خانواده کوباکو را فراهم کردند کمال قدردانی و تشکر را داریم.

خانه هوشمند کوباکو ، آرامش خانه تو

امکانات خانه هوشمند

روشنایی هوشمند

سیستم صوتی هوشمند

سرمایش و گرمایش هوشمند

تنظیم رنگ و روشنایی

امنیتی و ضد سرقت

پرده و سایبان هوشمند

اپلیکیشن و ریموت کنترل

آبیاری هوشمند

تاچ پنل و آیفون هوشمند

پریز هوشمند

کنترل تردد

شیر برقی آب و گاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید