خانه هوشمند کوباکو در بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان

فهرست مطالب و عناوین

فهرست مطالب

خانه هوشمند کوباکو در پاویون شرکت های دانش بنیان

شرکت دانش بنیان خانه هوشمند کوباکو در بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان امسال با دو پاویون اختصاصی حضور یافت.

کوباکو علاوه بر غرفه اختصاصی خود در فضای مقابل سالن 5 نمایشگاه بین المللی تهران به صورت همزمان در پاویون شرکت های دانش بنیان فناوری ریاست جمهوری واقع در سالن 41 نمایشگاه حضور یافت .

این حضور پررنگ مورد استقبال بی نظیر بازدید کنندگان اعم از انبوه سازان و سازندگان و معماران و …قرار گرفت.

بازدید هیئت های تجاری از پاویون اختصاصی کوباکو در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران

هیئت های تجاری از کشورهای هندوستان، اقیلم کردستان عراق، افغانستان و کشورهای حاشیه خلیج فارس از غرفه خانه هوشمند کوباکو در پاویون شرکت های دانش بنیان فناوری ریاست جمهوری بازدید کردند.

در همین راستا در جلسه هایی مشترک درخواست حضور فعال محصولات خانه هوشمند کوباکو با توجه به زیرساخت های مناسب و نیاز گسترده در کشورهای خود را داشتند.

گفتنی است که انبوه سازان کشور اقلیم کردستان جهت اخذ نمایندگی از شرکت خانه هوشمند کوباکو را داشتند.

کوباکو در نمایشگاه صنعت ساختمان

محصولات خانه هوشمند کوباکو

محصولات تولیدی خانه هوشمند کوباکو که در بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران برای عموم به نمایش گذاشته شد و مورد استقبال بازدیدکنندگان اعم از سازندگان آپارتمان و ویلا، انبوه سازان، معماران، طراحان داخلی و … قرار گرفت.

سبد محصولات کوباکو شامل:

این محصولات با کیفیت امکانات زیادی را جهت آسایش کاربران فراهم میکند که می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • سیستم امنیتی و ضد سرقت
  • سیستم صوتی هوشمند
  • پرده و سایه بان هوشمند
  • آبیاری هوشمند
  • کنترل رنگ و روشنایی هوشمند
  • کنترل تردد

شایان ذکر است شرکت دانش بنیان کنترل بهین آفاق تمامی نیازهای هوشمند سازی ساختمان را به بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در ایران با برند کوباکو تولید می کند.

تمامی محصولات کوباکو به مدت 2 سال ضمانت بی قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش را به تمامی مشتریان ارائه می نماید.

خدمات خانه هوشمند کوباکو

خانه هوشمند کوباکو به موازات ارائه ی محصولات با کیفیت برای هر پروژه، خدمات و سرویس های مربوط به نگهداری (در دوره ی استفاده و پس از فروش و عقد قرارداد، شامل کنترل و نیاز به تعمیر موردی احتمالی) را به طور کامل پاسخگو است. این سرویس ها در قالب دو دسته ی اصلی “2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش” به کاربران ارائه می گردد.

 

حضور انبوه سازان و سازندگان درغرفه خانه کوباکو

گفتنی است از شرکت دانش بنیان کنترل بهین آفاق با برند تجاری کوباکو علاوه بر هیئت های تجاری از کشورهای مختلف انبوه سازان و سازندگان، پیمانکاران مطرح و مسوولین بازدید بعمل آوردند.

از این عزیزان می توان به مهندس ایرج رهبر ریاست انجمن سازندگان مسکن و ساختمان تهران

مهندس سعادت نژاد ریاست انجمن تعاونی پیمانکاران

مهندس یوسفی از انجمن پیمانکاران استان تهران به همراه جمعی دیگر از سازندگان و معماران مطرح بازدید اختصاصی داشتند.

غرفه کوباکو در نمایشگاه صنعت ساختمان

بازدید نمایندگان خانه هوشمند کوباکو در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران

شایان ذکر است نمایندگان فعال در استان های سراسر کشور جهت بازدید از غرفه اختصاصی خانه هوشمند کوباکو در بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی تهران حضور بهم رساندند و از آخرین دستاوردهای تولیدی سید محصولات خانه هوشمند کوباکو دیدن کردند.

بنا به درخواست کثیر مهندسان برق دربازدید از غرفه خانه هوشمند کوباکو جهت اخذ نمایندگی برای فعالیت هوشمند سازی با برند کوباکو واحد امور نمایندگان مدارک لازم جهت اخذ نمایندگی داخلی و خارجی برای همکاری در این نمایشگاه اخذ گردید.

بازدید کارفرمایان و مشتریان قدیم کوباکو از غرفه

خانه هوشمند کوباکو در نمایشگاه صنعت ساختمان

 

بازدید کارفرمایان و سازندگانی که مشتری سابق خانه هوشمند کوباکو بوده اند از غرفه اختصاصی خانه هوشمند کوباکو موجب تجدید خاطره همکاری قبلی ومایه دلگرمی شرکت کوباکو شد.

حضور با لبخند رضایت، کارفرمایان که در طی این سالها با اعتمادشان همواره پشتوانه کوباکو بوده اند مسوولیت خدمت رسانی را در تیم کوباکو بیش از پیش زنده می کند.

امید داریم در پروژه های بعدی کارفرمایان و سازندگان عزیز، خانه هوشمند کوباکو دوباره افتخار همکاری مجدد را در کارنامه فعالیت خود داشته باشد.

لازم می دانیم از یکایک بزرگواران که با حضور در غرفه خانه هوشمند کوباکو در نمایشگاه ساختمان تهران موجبات دلگرمی خانواده کوباکو را فراهم کردند کمال قدردانی و تشکر را داشته باشیم.

5/5 - (2 امتیاز)
استعلام قیمت هوشمند سازی
هوشمندسازی خانه و ساختمان با 10 سال ضمانت خدمات پس از فروش

دیگر مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پاس قدردانی از زمانی که در اختیار ما قرار دادید، با ارسال مستقیم شماره‌ی خود از طریق فرم زیر برای کارشناسان ما، از خدمات مشاوره و بازدید رایگان از پروژه در تابستان 1403 بهره‌مند شوید.