مجله کوباکو

هزینه هوشمندسازی خانه در ساری

هزینه هوشمندسازی خانه در ساری

هزینه هوشمندسازی خانه در ساری چقدر است؟ خانه هوشمند ساری چه امکاناتی دارد؟ هوشمندسازی ویلا در ساری چطور انجام می‌شود؟ جواب این سوالات را در ادامه‌ی این مقاله از مجله‌ی کوباکو بخوانید….

ادامه مطلب »

هزینه هوشمندسازی خانه در آمل

هزینه هوشمندسازی خانه در آمل چقدر است؟ خانه هوشمند آمل چه ویژگیهایی دارد؟ هوشمندسازی ویلا در آمل چقدر هزینه می‌برد؟ جواب سوالات خود را در این مقاله از مجله‌ی کوباکو خواهید گرفت.

ادامه مطلب »
هوشمندسازی خانه در رشت

هوشمندسازی خانه در رشت

این مقاله را به هزینه هوشمندسازی خانه در رشت و هوشمندسازی ویلا در رشت اختصاص داده و در ادامه، درباره‌ی مزایای آن بیشتر بحث کرده‌ایم. پس همراه ما باشید تا ببینیم هوشمندسازی شهر باران‌های نقره‌ای چطور صورت می‌گیرد.

ادامه مطلب »
کنترل پنل خانه هوشمند Brilliant

کنترل پنل خانه هوشمند Brilliant | جدیدترین محصول هوشمندسازی

نزدیک به 10 روز پیش شرکت هوشمندسازی برلینت از جدیدترین محصول هوشمندسازی خود یعنی کنترل پنل خانه هوشمند Brilliant پرده برداری کرد که می شود گفت اگر برخی از ضعف‌هایش را نداشت، در صنعت هوشمندسازی غوغایی برپا می‌کرد! همراه مجله کوباکو باشید تا این محصول را بیشتر بشناسیم…

ادامه مطلب »
هوشمندسازی خانه در تبریز

هوشمندسازی خانه در تبریز | خانه هوشمند تبریز

تبریز یکی از بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین شهرهای ایران و یکی از زیباترین شهرهای کشور است که در چندین سال اخیر همواره در سمت و سوی تکنولوژی روز دنیا در حال حرکت بوده؛ در این مقاله، شما را با هوشمندسازی خانه در تبریز آشنا می‌کنیم و می‌گوییم که داشتن یک خانه هوشمند تبریز چطور می‌تواند کیفیت کلی زندگی شما را افزایش دهد؟

ادامه مطلب »
خانه هوشمند چطور هک می‌شود؟

6 راه برای جلوگیری از هک شدن خانه هوشمند

تمامی شرکتهای هوشمندسازی راه حل های امنیتی بسیاری را برای جلوگیری از هک شدن خانه هوشمند لحاظ کرده‌اند؛ اما هکرهای خانه هوشمند با نفوذ و استفاده از بدافزارهای مختلف ممکن است برای شما مشکل ایجاد کنند. در این مقاله ابتدا به یک سوال مهم پاسخ می‌دهیم: خانه هوشمند چطور هک می شود؟

ادامه مطلب »
پروتکل Modbus چیست؟ درباره پروتکل مادباس

پروتکل Modbus چیست؟

پروتکل مادباس در هوشمندسازی چه نقشی دارد؟ اصلاً پروتکل Modbus چیست؟ در این مقاله به سوالات فنی و عمومی شما درباره‌ی مادباس پاسخ داده‌ایم؛ پس در ادامه، همراه مجله‌ی کوباکو باشید…

ادامه مطلب »
تیم کوباکو در گزارش نمایشگاه صنعت ساختمان تهران 1402

گزارش نمایشگاه صنعت ساختمان تهران 1402 + تیزر و گالری تصاویر

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران در تاریخ 12 تا 15 مرداد در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار شد و امسال نیز شاهد حضور گسترده‌ی فعالان و علاقه‌مندان این حوزه، از جمله شرکت کوباکو، در این نمایشگاه بودیم. در ادامه با گزارش نمایشگاه صنعت ساختمان 1402 همراه ما باشید.

ادامه مطلب »
خانه هوشمند ایرانی و هوشمندسازی خانه در ایران

هوشمندسازی خانه در ایران چه وضعیتی دارد؟

یک خانه هوشمند ایرانی چه ویژگی‌هایی دارد؟ وضعیت هوشمندسازی خانه در ایران چطور است؟ آیا هوشمندسازی در ایران همگام با دیگر نقاط جهان پیش می‌رود؟ در این مقاله از مجله‌ی کوباکو سعی داریم به این سوالات پاسخ دهیم؛ پس در ادامه، همراه مجله‌ی کوباکو باشید.

ادامه مطلب »