اخبار هوشمند سازی ساختمان

خانه هوشمند کوباکو در بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان

شرکت دانش بنیان خانه هوشمند کوباکو در بخش هوشمندسازی ساختمان با کاملترین سبد محصولات در بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی نمایشگاه صنعت ساختمان تهران از 21 تا 24 شهریور 1401 در غرفه اختصاصی خود حضور یافت و از تازه ترین محصولات و دستاوردهای خود رونمایی کرد.

ادامه مطلب
استقبال معماران از خانه هوشمند کوباکو در نمایشگاه میدکس

استقبال معماران از خانه هوشمند کوباکو در نمایشگاه میدکس

دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی نمایشگاه خانه مدرن ،معماری و دکوراسیون داخلی از تاریخ 21 لغایت24 دی ماه سال 1400 در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد برند خانه هوشمند کوباکو به عنوان نخستین شرکت دانش بنیان ایرانی تولید کننده تجهیزات هوشمند سازی ساختمان در غرفه ای اختصاصی در نمایشگاه میدکس حضور یافت.

ادامه مطلب
درباره کوباکو

خانه هوشمند کوباکو در نوزدهمین نمایشگاه ساختمان تهران

در طی 4 روز برگزاری نمایشگاه از 6تا 9 مرداد 98 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران غرفه خانه هوشمند کوباکو میزبان عزیزان و طیف گسترده ای از فعالان این حوزه بود از جمله مشتریان سالیان دور شروع فعالیت کوباکو به عنوان همراهان همیشگی تا مسوولین نظلم مهندسی و اعضای انجمن انبوه سازان استان های مختلف ، مقررات ملی ساختمان ، نمایندگان محترم خانه هوشمند کوباکو در شهرهای مختلف بود که این گزارش شرح مختصری از فعالیت خانه هوشمند کوباکو در بزرگترین رویداد نمایشگاه کشور، صنعت ساختمان تهران می باشد.

ادامه مطلب
وام خرید مسکن 2 برابر شد

وام خرید مسکن 2 برابر شد

توافق شد وام خرید مسکن برای انبوه سازان و سازندگان حرفه ای 70میلیون تومان وام بدون سپرده گذاری با سود 18 درصد علاوه بر وام 40 میلیون تومانی با نرخ سود 9 درصد در نظر گرفته شود. در مجموع وام ساخت مسکن برای انبوه سازان به 110 میلیون تومان بالغ می شود. وی با بیان اینکه از هفته آینده فرآیند اعطای وام خرید مسکن آغاز می شود.

ادامه مطلب